Kontakta oss

Kontakt

Tel: +46 (0)8-665 68 80
info@newproperty.se

Uthyrning

Tel: +46 (0)8-665 68 80
uthyrning@newproperty.se

Transaktion

Tel: +46 (0)8-665 68 80
transaktion@newproperty.se

Vill du jobba hos oss?

Vi letar alltid efter nya talanger.
Skicka in ditt CV här

Vi på New Property

Rikard Améen
Uthyrning
Tel: 073-688 40 78
rikard@newproperty.se
Anneli Aspe
Uthyrning
Tel: 073-916 10 80
anneli@newproperty.se
Alexandra Bille-Bergman
Uthyrare Retail
Tel: 073-985 53 45
alexandra@newproperty.se
Niklas Borg
Partner
Tel: 073-150 51 51
niklas@newproperty.se
Marcus Christenson
Analys/Uthyrning
Tel: 070-774 07 09
marcus.c@newproperty.se
Olof Clarholm
Projektledare Transaktion / Uthyrning Lager & Logistik
Tel: 076-233 83 38
olof@newproperty.se
Marcus Fond
Uthyrning
Tel: 070-775 58 19
marcus@newproperty.se
Sebastian Pradilla
Affärsutvecklare
Tel: 070-640 92 79
sebastian@newproperty.se
Gustav Hellströmer
Uthyrning
Tel: 070-963 46 71
gustav@newproperty.se
Catia Johansen Sangberg
Uthyrning
Tel: 073-439 26 43
catia@newproperty.se
Linn Källum
Analytiker Transaktion
Tel: 070-277 27 92
linn@newproperty.se
Fredrik Leifland
VD
Tel: 073-097 56 12
fredrik@newproperty.se
Tina Magnuson
Partner / Uthyrning
Tel: 070-699 61 20
tina@newproperty.se
Anders Norlander
Partner Transaktion
Tel: 070-727 49 48
anders@newproperty.se
Sofia Petzelius
VD / Partner Retail & Development
Tel: 073-626 26 54
sofia@newproperty.se
Ulrika Rosén
Partner / Uthyrning
Tel: 070-603 41 31
ulrika@newproperty.se
Eric Swahn
Projektledare Transaktion
Tel: 076-894 40 60
eric@newproperty.se
Eva Ununger
Kontorsansvarig
Tel: 070-880 73 29
eva@newproperty.se
David Werner
Uthyrningschef
Tel: 073-384 98 40
david@newproperty.se
Charlotte Westman
Avtalsförvaltare
Tel: 070-150 78 90
charlotte@newproperty.se

New Property

Sibyllegatan 17
114 42 Stockholm

+46 (0)8-665 68 80
info@newproperty.se

Se på karta »

Copyright 2017 New Property | Digital byrå: Brandson