Kontakta oss

Kontakt

Tel: +46 (0)8-665 68 80
info@newproperty.se

Uthyrning

Tel: +46 (0)8-665 68 80
uthyrning@newproperty.se

Transaktion

Tel: +46 (0)8-665 68 80
transaktion@newproperty.se

Vill du jobba hos oss?

Vi letar alltid efter nya talanger.
Skicka in ditt CV här

Vi på New Property

Rikard Améen
Uthyrning
Tel: 0736-88 40 78
rikard@newproperty.se
Anneli Aspe
Uthyrning
Tel: 0739-16 10 80
anneli@newproperty.se
Niklas Borg
VD / Partner
Tel: 0731-50 51 51
niklas@newproperty.se
Olof Clarholm
Analytiker Transaktion
Tel: 0762-338 338
olof@newproperty.se
Marcus Fond
Uthyrning
Tel: 0707-75 58 19
marcus@newproperty.se
Viktor Hansson
Partner Transaktion
Tel: 0733-449 051
viktor@newproperty.se
Gustav Hellströmer
Uthyrning
Tel: 0709-63 46 71
gustav@newproperty.se
Catia Johansen Sangberg
Uthyrning
Tel: 0734-39 26 43
catia@newproperty.se
Tina Magnuson
Partner / Uthyrning
Tel: 0706-99 61 20
tina@newproperty.se
Anders Norlander
VD / Partner Transaktion
Tel: 0707-27 49 48
anders@newproperty.se
Ulrika Rosén
Partner / Uthyrning
Tel: 0706-03 41 31
ulrika@newproperty.se
Philip Segenäs
Uthyrning
Tel: 0735-43 30 10
philip@newproperty.se
Wictor Sköld
Analytiker Transaktion
Tel: 0733-34 10 83
wictor@newproperty.se
David Werner
Uthyrningschef
Tel: 0733-84 98 40
david@newproperty.se
Hanna Wetterstrand
Kontorsansvarig / Uthyrning
Tel: 0707-69 69 06
hanna@newproperty.se

New Property

Sibyllegatan 17
114 42 Stockholm

+46 (0)8-665 68 80
info@newproperty.se

Se på karta »

Copyright 2017 New Property | Digital byrå: Brandson